Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Babu Frik a festival Aki Aki v klipech ze Star Wars: Vzestup Skywalkera

Jan Valušek 0

Disney tento týden zveřejnilo dva klipy ze Vzestupu Skywalkera. První ukazuje scénu s Babu Frikem, malým anzellanským stavitelem droidů, jehož služeb museli hlavní hrdinové využít. Druhé video se naopak přesouvá na planetu Pasaana, na které ve filmu probíhal festival Aki Aki. Na hudbě k této scéně se podílel mimo jiné americký skladatel Lin-Manuel Miranda (Moana, Mary Poppins se vrací).

Meet Babu Frik | Star Wars: The Rise of Skywalker

Shag F. Kava - Lido Hey (From "Star Wars: The Rise of Skywalker")

Na oficiálním webu Star Wars se také objevilo několik nových fotek z filmu. Ty ukazují například Aftaba Ackbara, sithského alchymistu Albrekha, jenž spravil helmu Kylo Rena, či samotného císaře Palpatina.

Star Wars: Vzestup Skywalker je nyní v kinech.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments