Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Až uvidíte Jedi: Fallen Order, budete ohromeni, myslí si finanční ředitel EA

Jan Valušek 0

V úterý se Electronic Arts podělilo o své finanční výsledky za poslední kvartál a zároveň jsme se dočkali pár nových detailů o nadcházející hře Jedi: Fallen Order.

Andrew Wilson, šéf společnosti EA, zopakoval, že hra vyjde někdy během podzimu a že samotný vývoj je ve velmi pokročilé fázi. Neměli bychom se tedy dočkat žádného odkladu. Sám nějaký čas se hrou strávil a prý se hraje „úžasně“.

„Tato hra věrně zachycuje touhy stát se Jediem a již brzy budeme mít více informací ke zveřejnění,“ dodal Wilson.

Blake J. Jorgensen, finanční ředitel EA, později řekl následující:

„Za pár měsíců uvidíte první záběry z naší Star Wars hry. A myslím si, že budete ohromeni tím, co uvidíte. Minulý týden jsme odehráli více než dvacet minut a je to výjimečné po stránce uhlazenosti, hloubky a zachycení života Jedie ve světě Star Wars. Myslím, že lidé tím budou opravdu ohromeni.

Připomeňme si, že Jedi: Fallen Order je příběhová akční adventura, která se odehrává pár let po událostech epizody III Pomsta Sithů a sleduje příběh mladého padawana v tomto temném období pro Jedie. Vývoj probíhá ve studiu Respawn Entertainment pod vedením zkušeného herního režiséra Stiga Asmussena, který se proslavil svou prací na prvních třech dílech série God of War.

První trailer (a možná také gameplay) s největší pravděpodobností vyjde během dubnových Star Wars Celebration, kde bychom se měli dozvědět více nejen o Jedi: Fallen Order, ale také o dalších připravovaných Star Wars hrách.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments