Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Alden Ehrenreich je otevřený návratu do role mladého Hana Sola v seriálu pro Disney+

Jan Valušek 0

Jsou to už více než dva roky, kdy do kin zamířil samostatný Star Wars film o mladém Hanu Solovi. Ačkoliv snímek finančně nezazářil, postupem času se kolem filmu vyvinula poměrně velká komunita, která se dožaduje pokračování. Je velmi nepravděpodobné, že bychom se mohli dočkat sequelu ve formě dalšího filmu, a proto mnoho lidí vidí Solovu budoucnost v seriálové podobě na streamovací službě Disney+.

Ehrenreich by se rád vrátil jako Han Solo

Představitel mladého Hana Alden Ehrenreich se nyní po delší pauze vrací na televizní obrazovky v seriálu Brave New World a při propagaci tohoto projektu se nevyhnul otázkám ohledně světa Star Wars. Novinář Josh Horowitz se ho během podcastu Happy Sad Confused zeptal, zda by měl zájem se vrátit jako Han Solo v seriálu na Disney+.

„Vrátil bych se,“ odpovídá Ehrenreich. „Musel by to být správný příběh. To, co je super a moje nejoblíbenější část té postavy, je něco, co se z něj stane na konci filmu. To je ta postava, kterou máme rádi. Takže dostat se do té fáze a pokračovat v ní by bylo zajímavé. Uvidíme.“

Za připomínku taktéž stojí, že už dříve se Ehrenreich ohledně pokračování něco doslechl, ale jak sám řekl, nejednalo se o nic konkrétního.

Natáčení Solo: Star Wars Story

O návratu postav ze Sola se spekuluje už několik měsíců

Zajímavé je, že už dříve se objevily spekulace o možném volném pokračování Solo: Star Wars Story na Disney+. Podle nich Lucasfilm v té době chystal seriál, který se měl zaměřit na zločinecké podsvětí v čele se syndikátem Rudý rozbřesk. Stejný zdroj začátkem roku přišel s novinkou, že by se v této sérii měl objevit i Donald Glover jako mladý Lando Calrissian. Dosud však nebyly tyto zvěsti potvrzeny. (Ale ani vyvráceny.)

Možností na návrat Hana, Landa, Qi’ry a dalších postav ze Sola je však více. Například seriál o Cassianu Andorovi, který na Disney+ dorazí (snad) příští rok, se bude odehrávat právě v době po událostech filmu, a to otevírá bránu mnoha příležitostem. V takovém příběhu by mohla sehrát svou roli třeba Enfys Nest, která v Solovi pomáhala financovat Povstaleckou alianci. Herečka Erin Kellyman, představitelka Enfys, navíc nevylučuje, že se v Cassianově příběhu objeví. Na svém Instagramu jednomu z fanoušků na dotaz, zda si v seriálu zahraje, odpověděla frází „žádné spoilery“. Tak uvidíme.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments